Wulkanizacja

Naszym Klientom proponujemy fachowe i szybkie usługi wulkanizacyjne oraz bezpłatne doradztwo w zakresie obsługi samochodów osobowych, dostawczych i motocykli. Nasi pracownicy posiadają niezbędną wiedzę i umiejętności w zakresie serwisu ogumienia, w tym wymiany opon oraz wulkanizacji. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących oferty zachęcamy do kontaktu z nami w dogodny dla Państwa sposób: poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie, telefonicznie lub bezpośrednio w ramach wizyty w warsztacie.

Wymiana opon

Świadczymy usługi wymiany opon letnich oraz zimowych w samochodach osobowych, dostawczych, a także motocyklach. Zajmujemy się oponami przebitymi, uszkodzonymi, a także z niskim ciśnieniem. Wymiana opon letnich na zimowe i odwrotnie, gdy nadejdzie odpowiednia pora roku, to działanie mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa użytkownika samochodu.

Wyważanie

Do wykonania tej usługi wykorzystujemy jedno z najlepszych urządzeń renomowanej firmy Butler pozwalających na niezwykle precyzyjne wyważanie kół. Wyważarka dba o stan techniczny kół, zawieszenia, a także o bezpieczeństwo jazdy. W naszym serwisie przeprowadzamy tę czynność rutynowo przy każdej wymianie opon.

Usługi wulkanizacyjne

Świadczymy usługi wulkanizacyjne w zakresie samochodów osobowych, dostawczych oraz motocykli. Naszymi atutami jest nowoczesny sprzęt, doświadczony personel, konkurencyjne ceny oraz dobra lokalizacja – znajdujemy się w centrum Suchej Beskidzkiej.

Sprzedaż nowych opon

Dobór odpowiednich opon do danego pojazdu jest niezwykle ważny. W naszym warsztacie można znaleźć wysokiej jakości opony do pojazdów osobowych, dostawczych, a także opony motocyklowe. Zakupione u nas opony montowane są bezpłatnie!

Wymiana opon niskoprofilowych oraz typu run flat (RSC)

Dzięki fachowej wiedzy ekspertów i używaniu odpowiedniego sprzętu w naszym specjalistycznym serwisie felg i opon możliwa jest także profesjonalna wymiana opon niskoprofilowych i typu run flat (RSC).

POSTAW NA NASZYCH PROFESJONALISTÓW.

TOP