O nas

BESKIDY GARAGE - PALETA USŁUG MOTORYZACYJNYCH W SERCU POWIATU SUSKIEGO

Beskidy Garage, autorską markę skupiającą paletę usług motoryzacyjnych powołaliśmy do życia z jednej strony bazując na naszej ponad 50 letniej obecności na rynku, a z drugiej wychodząc naprzeciw aktualnym oczekiwaniom zmotoryzowanych Klientów. Klientów chcących w jednym miejscu szybko, wygodnie i za przystępną cenę wykonać możliwie szeroki zakres usług dla swojego samochodu.

Dzięki temu możecie Państwo w tej samej lokalizacji, w samym sercu Suchej Beskidzkiej, skorzystać z prowadzonej przez nas od lat - jednej z pierwszych w powiecie! - stacji kontroli pojazdów, warsztatu samochodowego, zakładu wulkanizacyjnego oraz wielu innych usług.

Wygoda Klienta oraz jego zadowolenie z wykonanej usługi stanową priorytet i dziedzictwo naszej działalności od początku istnienia P.T. "Beskidy-Tourist" Sp. z o. o., z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

Oddając swój pojazd w nasze ręce możecie być Państwo pewni, że czas realizacji zawsze będzie ograniczony do minimum (zwykle 1 dzień roboczy w przypadku warsztatu), otrzymacie rzetelną wycenę przed rozpoczęciem i rozliczenie po zakończeniu usługi, a wszelkie czynności zostaną wykonane przez doświadczony personel.

Przedsiębiorstwo Turystyczne „Beskidy-Tourist” Sp. z o. o.

POSTAW NA NASZYCH PROFESJONALISTÓW.

TOP